[OFERT]VPS Scanner ma i mir ne bot

View previous topic View next topic Go down

default [OFERT]VPS Scanner ma i mir ne bot

Post  Brack3r on Sun Nov 29, 2009 3:27 pm

Kushtet per ta amrur VPS Scanner ma te mir ne bot jane:

1.Te jesh i prezantuar
2.Te mos kesh Verejtje
3.+20 Postime

Tregoni prej sa postimeve po ja filloni dhe kur ja mbaroni
avatar
Brack3r
Admin
Admin

Posts : 24
Join date : 2009-11-29
Age : 26

View user profile http://khg-ku.forumotion.com

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum